Johnny je ikona slovenského showbiznisu. Preslávil sa účasťou vo finále televíznej show Miliónový tanec a od tej doby sa stal súčasťou veľkých show programov komerčného a kultúrneho charakteru ako zabávač, hypeman, choreograf, moderátor, tanečník a tréner.

Dôkazom jeho vzťahu k výchove detí je projekt Super Tanečník, v rámci ktorého organizuje podujatia, tanečné kempy a vyučuje prostredníctvom edukačných videí, piesní a najmä osobných tréningov.

Spevák a uznávaný hudobník domácej scény sa preslávil vďaka účasti vo finále televíznej show Superstar.

Martin vydal už štyri slovenské albumy a momentálne sa venuje tvorbe piesní v anglickom jazyku, vďaka čomu začal koncertovať nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Jeho koncerty môžu ľudia zachytiť najčastejšie na rôznych festivaloch a v kluboch. Vychutnajte si jeho najnovší album BLUE.

Talentovaná herečka, obľúbená influencerka a vlogerka na sociálnych sieťach Instagram a Youtube sa preslávila účinkovaním v seriáli Oteckovia.

Vďaka hereckému a muzikálovému talentu účinkovalo taktiež v televíznej show Tvoja tvár znie povedome a bola hosťom ďalších televíznych relácií. Zuzka je nová hviezda showbiznisu a vzor pre mnohé deti a tínedžerov.