Časté otázky

Áno, súťaž je určená deťom, ktore majú trvalý pobyt na Slovensku. 

Súťaž organizuje nezisková organizácia PIEROTT, ktorá sa zaoberá podporou zdravia a talentu detí na Slovensku.

V porote sú známe osobnosti, ktoré majú vo svojom obore úspešne rozbehnutú kariéru a dokážu vyhodnocovať umenie a talent. V roku 2021 sú v porote Nika Lehocká, Barbora Piešová a a Oliver Oswald. Viac o porote nájdete na stránke porota.

Dieťa môžete do súťaže prihlásiť iba na základe riadne a pravdivo vyplneného registračného formulára. ktorý sa nachádza na našej stránke. Spolu s registračným formulárom je potrebné zaslať aj súťažné video talentového čísla.

Video môžete zaslať veľmi jednoducho. Stačí ho zavesiť na portál www.uschovna.cz a vygenerovaný odkaz, na stiahnutie videa, ktorý sa vám zobrazí po načítaní videa na uschovnu zašlete spolu s registračným formulárom cez túto stránku. Pripravili sme aj video návod. 

Každé dieťa, ktoré bude účinkovať vo víťaznom videu získa finančnú odmenu, plaketu a vecné ceny od partnerov súťaže. Všetko o cenách nájdete na stránke ceny a víťazi.

Každé prihlásené video, ktoré splní všetky pravidlá súťaže bude zverejnené na facebook stránke súťaže. Po uverejnení videa môžu používatelia sociálnej siete facebook hlasovať za video prostredníctvom emotikonov tzv. Like-ov.

Prihlasovanie do súťaže a hlasovanie za súťažné videá trvá od 10.10. do 14.11. (vrátane). 

Nie, v súťaži môže jedno dieťa účinkovať iba v jednom súťažnom videu. 

V jednom súťažnom videu môže účinkovať 1 až 3 deti.